Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNITED & LuXy = z[T]a^

2 posters

Ići dole

UNITED & LuXy = z[T]a^ Empty UNITED & LuXy = z[T]a^

Počalji  black bullet Pon Jun 21 2010, 23:57

ljudi moji znate o cemu sda mislim...o poznatom zta klanu...covece al je to bilo extra...al sam ljut sto sam ja tada poceo tek igrati css...jbt zastava server....extra je bio...ja bih sada predlozio da se o5 ujedinite...da bude sve kao pre...jer ono je bas bio server..a i igraci isto...pozzz od mene...ako neko nes ima da doda na ovo neka slobodno napise...da vidimo misljenja ljudi..jer to je naj important...pozz jos jednom
black bullet
black bullet
New Bie
New Bie

Broj poruka : 65
Datum upisa : 16.06.2010
Godina : 30
Lokacija : Sombor

Nazad na vrh Ići dole

UNITED & LuXy = z[T]a^ Empty Re: UNITED & LuXy = z[T]a^

Počalji  zezanje Uto Jun 22 2010, 11:17

Sve je isto,osim sto luksuz nije vise u klanu.Imamo i dalje svoj cw server,samo steam i nema ga na gametracerima i tim govnima.
javi se preko stima,pa da udjem oa i ti zamnom
zezanje
zezanje
CSS ADMIN
CSS ADMIN

Broj poruka : 112
Datum upisa : 03.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

UNITED & LuXy = z[T]a^ Empty Re: UNITED & LuXy = z[T]a^

Počalji  black bullet Uto Jun 22 2010, 14:02

zezanje ::Sve je isto,osim sto luksuz nije vise u klanu.Imamo i dalje svoj cw server,samo steam i nema ga na gametracerima i tim govnima.
javi se preko stima,pa da udjem oa i ti zamnom

nema te niakko na steamu..stalno si ofline
black bullet
black bullet
New Bie
New Bie

Broj poruka : 65
Datum upisa : 16.06.2010
Godina : 30
Lokacija : Sombor

Nazad na vrh Ići dole

UNITED & LuXy = z[T]a^ Empty Re: UNITED & LuXy = z[T]a^

Počalji  zezanje Uto Jun 22 2010, 15:19

b bullet ::
zezanje ::Sve je isto,osim sto luksuz nije vise u klanu.Imamo i dalje svoj cw server,samo steam i nema ga na gametracerima i tim govnima.
javi se preko stima,pa da udjem oa i ti zamnom

nema te niakko na steamu..stalno si ofline
Ma smorio me css Very Happy
A danas cu odneti komp do majstora ,da mi doradi nesto,da lepse sljaka,oko harda nesto baguje.
zezanje
zezanje
CSS ADMIN
CSS ADMIN

Broj poruka : 112
Datum upisa : 03.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

UNITED & LuXy = z[T]a^ Empty Re: UNITED & LuXy = z[T]a^

Počalji  zezanje Sre Jun 23 2010, 13:07

Pazi slobo ovako.Dogodile su se neke stvari,sta je bilo izmedju nas smatram da nije za javnost,ida to treba samo mi da znamo.Glavno je da klana vise nema,niti ce 99% ikad postojati u tom sastavu.Barem sto se tice mene,mrguda,dache i somexa.
Pozz slobo,kad dodjem na stim dacu ti IP i pw,pa svrati sad kad imas steam,imamo nekad neke mixeve. Very Happy
zezanje
zezanje
CSS ADMIN
CSS ADMIN

Broj poruka : 112
Datum upisa : 03.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

UNITED & LuXy = z[T]a^ Empty Re: UNITED & LuXy = z[T]a^

Počalji  black bullet Sre Jun 23 2010, 13:46

zezanje ::Pazi slobo ovako.Dogodile su se neke stvari,sta je bilo izmedju nas smatram da nije za javnost,ida to treba samo mi da znamo.Glavno je da klana vise nema,niti ce 99% ikad postojati u tom sastavu.Barem sto se tice mene,mrguda,dache i somexa.
Pozz slobo,kad dodjem na stim dacu ti IP i pw,pa svrati sad kad imas steam,imamo nekad neke mixeve. Very Happy

Ok brate razumem..al to mi onako proslo kroz glavu pa reko sto da ne objavim to...msm ako se tice samo tebe znaj da te podrzavam a jos kad si reko da je i dacha tu i mrgood skroz postujem (SX nisam pominjao jer me lik nervira s njegovim ponasanjem-cas jebe nekom mater cas ga vredja cas je dobar s njim) ne volim takve ljudi..ali to nije tema...ok imam sad IP docu ja tamo...i jos jednom postujem vasu odluku...znaci extra klan...samo ja sma uvek voleo da vidim onaj poznati tag z[T]a^....pozz jos jednom Very Happy
black bullet
black bullet
New Bie
New Bie

Broj poruka : 65
Datum upisa : 16.06.2010
Godina : 30
Lokacija : Sombor

Nazad na vrh Ići dole

UNITED & LuXy = z[T]a^ Empty Re: UNITED & LuXy = z[T]a^

Počalji  zezanje Sre Jun 23 2010, 17:22

Dobar je ako ga skapiras,ako ne jbga Very Happy.
Sto se mene tice ako zelite napravite klan Zastava sa tim tagom,nema problema.Mi smo UNITED i sa vama nemamo nikakve veze.
Pozzzz.,,.................
zezanje
zezanje
CSS ADMIN
CSS ADMIN

Broj poruka : 112
Datum upisa : 03.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

UNITED & LuXy = z[T]a^ Empty Re: UNITED & LuXy = z[T]a^

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu